Výsledky vánočních turnajů

Během vánočních svátků proběhla řada vánočních turnajů, nedostali se ke mně výsledky všech, ale v těch co mám, jsou i líňské stopy. V neděli 27.12.2015 proběhl v Klatovech tradiční Matoušův memoriál, hraný v posledních letech jako turnaj dvojic v bleskovém šachu. Celkové pořadí ovládla mladá krev: 1. bratři Eretové, 2. Jánská-Simet, 3. Havlík-Šimůnek, F. Velice dobrého výsledku dosáhlo v konkurenci neuvěřitelných 36 (!) dvojic smíšený líňsko-postřekovské a duo Staník-Kuneš, J., když skončilo na 9. místě a nechalo za sebou mnohem zvučnější jména.

Ve středu 30.12.2015 se konal turnaj v bleskovkách jednotlivců v Měšťanské besedě. V turnaji zvítězil Jirka Karlík před Martinem Štaifem a Ďáblem. Líňáci tentokrát díru do světa neudělali: 18. Staník, 19. Bartoníček. Celkem se sešlo 28 hráčů.

Na Nový rok se již po třicáté sešli šachisté v Přešticích, aby jej oslavili blicáním. Letošní obsazení bylo sice slabší než v minulých letech, ale účast byla slušná (48 hráčů). Zvítězil úřadující krajský šampión a účastník nedávného MČR v této disciplíně, Jonáš Eret na BH před Alfíkem a o půl bodu před Jardou Váchou z Plané. Z ŠK Líně se zúčastnili ještě 2 hráči a oba skončili v popředí celkového pořadí: 10. Svoboda, 13. Pan Milan. Jirka Houška, který za nás hostuje ve 2. lize ze ZČE, obsadil 7. místo.

Partneři

Plzeňský kraj     MŠMT     ÚMO Plzeň 3     ÚMO Plzeň 1     Nadace sportující mládeže