Kšická velikonoční bažantnice

Tradiční velikonoční Jogurťák ve Kšicích vyhrál Honza Turner 9/9 před šakalovlkem Vilémem 6.0. a Mukem6.0.Honza Turner ukončil turnaj slovy:"Připadám si tu ,jak na bažantnici"!Já jsem skončil na 18.místě 4/9 ,když jsem svůj "skvělý "výkon korunoval v posledním kole vydřenou remízou s Péťou Fakanem!Ale jogurty jsou doma!Velké uznání zaslouží 81letý p.Rožánek,který s 5/9 obsadil 9.místo.O zpestření se postaral pardubický Daněk,který neunesl prohru v posledním kole se Šíblem a málem došlo na pěstní souboj.....  Foto- vítěz po skončení turnaje.

Další velikonoční rapid v Karlových Varech vyhrál Epaminondas Kourousis vulgo Kocouris,před Vlasákem a Soukupem,všichni 7/9.

Plzeňský dvoudenní turnaj ,pořádaný ŠK 64,vyhrála Jitka Jánská 6.5/7 před Kopřivou 6/7 a Simetem 5/7.