Hrajeme spolu 2021

Již pátý ročník turnaje pro mládež Hrajeme spolu se uskutečnil první sobotu v září tradičně v radobyčické sokolovně, která je pro podobné akce výborně zařízená. K dispozici jsou 2 hrací sály, dětské a fotbalové hřiště a příjemná restaurace s ochotnou obsluhou. Pořadatelům z ŠK Líně se podařilo zajistit účast mladých šachistů nejen z Plzeňského, ale také z Jihočeského, Karlovarského a Středočeského kraje, turnaj tak měl (téměř) parametry přeboru Čech, míněno nadregionalitou i kvalitou hráčského obsazení. V silné konkurenci 56 hráček a hráčů se prosadili i mladí šachisté ŠK Líně. V kategorii D10 zvítězila Eliška Janoušková, Anička Jenčová skončila čtvrtá. Další zlato přidal Vítek Vilímek v kategorii H14, stříbrné medaile si na krk pověsili Jakub Garay (H12), Adélka Janoušková (D14), Markéta Folková (D16), David Novák (H16) a bronz vybojoval Jonáš Křiváček (H16). Turnaj od jeho prvního ročníku finančně podporuje Městský obvod Plzeň 3 a medaile a poháry předával jeho místostarosta Ing. Petr Baloun.