Medailové žně na KP mládeže do 16 let

Tři zlaté, jedna stříbrná, dvě bronzové a ještě dvě pátá místa. To je medailová bilance mladých líňských šachistů z Krajského přeboru mládeže do 16 let, který se konal 19.-20.06.2021 v Klatovech. Roli největší favoritky potvrdila Eliška Janoušková v kategorii D10. Tuto kategorii zcela ovládly dívky ŠK Líně, neboť stříbro vybojovala Simonka Šilhánková a bronz Anička Jenčová. Mezi kluky do 8 let se prosadil i Kubík Jenč, který se 3,5 body obsadil 3. příčku. Další zlatou medaili přidala Adélka Janoušková v kategorii D14, Fanda Škutil, kterému se příliš nedařilo, skončil mezi stejně starými kluky na 5. místě. Třetí zlatou veze z Klatov Vítek Vilímek, který v silné konkurenci vyhrál 6 partií ze 7. Sice bez medaile, ale přesto se z 5. místa radoval Kuba Valdman, protože si (s největší pravděpodobností) vybojoval postup na říjnové Mistrovství Čech. Podrobné výsledky na novém krajském webu: https://www.sachyplzen.cz nebo opět na http://chess-results.com.