Babylon n.11 - 7.-9.9.2018 Již císař Konstantinos ........

přenesl pod tlakem barbarů v r.324 sídlo říše římské do řecké osady Byzantion ,kterou přejmenoval na Nova Roma.Tak i línští šachisté pod tlakem plísní a švábů jsou nuceni přenést centrum svých výbojů do germánské osady Hojsova stráž.Tak jako se neujal název Nova Roma a záhy se změnil na Konstantinopolis,tak  jméno Nový Babylon schválený SPQR/SPQL/ se jistě neujme a bude záhy nahrazeno ,po věčné časy,jménem Turneropolis.Císař Konstantinos svým počinem prodloužil existenci říše římské o 1000let,takže máme co dohánět.Akce začne tradičně výpravou ortodoxních Babyloňanů/Římanů/ v pátek ráno na území germánských kmenů via Turneropolis-parkoviště pod Svarohem-Lohberg-Ostrý-Velký Kokrháč-Svaroh-parkoviště-Turneropolis.Výpravy 1.centurie .VI.legie ,zvané líňská  ,pod vedením legáta Turneria,se předběžně zúčastní dále legionáři Blecha,Blechová,Kupka ,Orlíček.Přeživší se pak večer spojí se zbytkem výpravy v centrálním táboře.V případě počasí, typu loňský rok,bude z výpravy prd!

!ROMA VICTOR!BABYLON ŽIJE!

P.S.Hrozí,že legionáři Cviklus a Malečkus se akce nezúčastní,takže budeme bez muziky.Sice jsem zkusil oprášit kytaru a najít staré zpěvníky,ale mé revmatické prsty protestují,můžu nabídnout jen svojí sadu foukacích harmonik,což je bez kytary nesmysl!

 

 

Komentáře

Tak pozvi Šilhavku s Papouškem a bude i kytara, ovšem za cenu zvýšené konzumace alkoholu. Trochu jsem se poptával po tom chlazení, u nás v Nýřanech je půjčují obě hospody v blízkosti mého bydliště. Tedy nebude asi žádný problém je sehnat i v Plzni.

Partneři

Plzeňský kraj     MŠMT     ÚMO Plzeň 3     ÚMO Plzeň 1     Nadace sportující mládeže