KP1 Dvorec A-Líně A 3-5 , Letná A-Líně B 6.5-1.5 Záchrana s puncem trapnosti...

K veledůležitému zápasu v boji o záchranu s Letnou jsme přistoupili opravdu zajímavým způsobem,tj.ve slabé sestavě a v sedmi!Zcela po zásluze jsme dostali těžkou rychtu a mohli jen čekat na pomoc Loko A.Ta přišla v podobě remízy 4-4 s příkladně bojující Kdyní,které nakonec unikla záchrana jen o pouhý bod!Celkové hodnocení sezony nechám na kapitánovi,ale je jasné,že příští rok musí béčko vypadat poněkud jinak.A tým potvrdil svojí suverenitu ve Dvorci a může se těšit na ligu!

Hodnocení sezony celkově je ovšem na jedničku!Áčko zpět v lize,béčko zachráněno v KP 1,céčko postup do KP 3 a déčko 3.místo v RP!!!!!

Komentáře

Velmi výstižné,můžu jen podepsat!Jinak,závěr partie Bartoníček-Tochor mám pořád před očima!Ještě,že ten Zdeněk přestoupil do Loko a přesto dále hrál za nás!

Ahoj, ovečky se sčítají až po posledním kole a měli jsme štěstí že jsme skončili asi o půl ovce alespoň před jedním družstvem v KP 1. Věřím, že kritickou fázi jsme tedy překonali a v dalším vývoji klubu bude hrát zase Vláďovo družstvo více důstojnou roli než předvedlo tentokrát. Samozřejmě poděkování všem co přišli a snažili se uspět, soupeř byl tentokrát výrazně lepší.

Jinak si dovolím navrhnout jako hráče sezóny za B tým Vláďu Mičku, to, že tým setrval v soutěži je asi nejvíce jeho zásluha, občas nesnadno budoval sestavy, hrál všechny zápasy a bavil hráče i diváky často krásnými partiemi ačkoli ne ve všech bodově uspěl, i poslední partie s Lubošem Faloutem byla přes Vláďovo zdravotní handicap podle očekávání neuvěřitelná a nabitá nápady z obou stran a to, že skončí v pěšcové koncovce by mě během prvních hodin ani nenapadlo...

Souhlasím s Karlem, že výsledkově se celkově sezóna vydařila a máme nakročeno na ještě lepší příští :-)

Partneři

Plzeňský kraj     MŠMT     ÚMO Plzeň 3     ÚMO Plzeň 1     Nadace sportující mládeže